Vize Panjur

Vize Panjur

Vize Panjur Sistemleri

Güvenlik, Estetik ve İklimlendirme fonksiyonlarını gerçekten bir arada bulabileceğiniz mekanizmalardır.

Güvenlik: Konut güvenliği için uygulanabilecek en fonksiyonel çözümdür. Özellikle motorlu sistemler motor marifetiyle sistemi kilitleyebildiğimiz güvenlik kaygılarına en uygun çözümdür. Bunun yanında açılabilir bir güvenlik sistemi olması bakımından da sıklıkla tercih edilmektedir.
Güvenlik: Eğrisel formları; mekanik olarak avantaj sağlamanın yanında, estetik olarak da tatminkar görünümler yakalamanıza olanak sağlar.
İklimlendirme: Güneş ışınları, yağmur, rüzgar, kar gibi ilkim şartlarından azami koruma sağlayabilecek şekilde üretilirler, Alüminyum levha arasındaki yüksek yoğunluklu doğa dostu köpük (poliüretan) sayesinde, önemli ölçüde ısı ve ses yalıtımı sağlar.
Çalışma şekillerine göre; motorlu ve manuel uygulanabilirler,

 Uygulama detayları, bina yapısına göre; dıştan kutulu veya gizli kutulu (monoblok) olabilir. dördü ahşap dokulu olmak üzere on beş renk alternatifiyle tüm cephe uygulamalarında çözüm sağlar. Otomatik Panjur Sistemleri motorlu uygulandığında kapandıklarında motor redaktörü sayesinde kilitlenirler. Böylece açılması neredeyse imkansız hale gelir. Hırsızların panjurlu evlere göre panjursuz evlere daha çok girmeye çalıştıkları bilinmektedir.

Havalandırma Yardımcı Panjur Sistemi
Yan raylarda standart kıl fitilleri ve alt parçadaki lastik fitiller sayesinde panjurlar hava ve rüzgar girişini kontrol edebilirler. İsterseniz panjurların aralanma fonksiyonu sayesinde havalandırma sağlayabilirsiniz.

Vize Panjur Firmaları

Vize Panjur Fiyatları