Çorlu Panjur

Çorlu Panjur

Çorlu Panjur SistemleriEv ve İş Yerlerine; güvenlik, mahremiyet, güneş koruması, ısı izolasyonu, ses izolasyonu sağlayan ve dekoratif bir görünüm katan panjur ve kepenk sistemlerinde otomasyona geçilmesi ile birlikte hem avantajlı hem de fonksiyonel yapıları ile göz doldurmaya başlamışlardır.
Çorlu Panjur oldukça geniş ve önemli görev kapsamlarına sahip olan bu sistemlere öncülük yapmıştır. Başta konut ve villalar olmak üzere, ofis, garaj, fabrika, hastane, okul ve alışveriş merkezlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. 

Otomatik açılıp kapanma özelliği ile tek bir tuş ile rahatlıkla kullanılan bu sistemler kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamaktadır.
Uzun süre kullanılmayacak olan konutlarda yada yılın sadece belirli dönemlerinde kullanılan yazlık yada kışlık evlerde, güneş ışıklarına haddinden fazla maruz kalan konutlarda tozdan, nemden ve güneşin zararlı ışınlarından koruyan ve içeride bulunan eşyaların zarar görmesine engel olan Çorlu panjur sistemleri olmazsa olmaz öncelikli güneş kırıcı sistemleridir.

Çorlu otomatik panjur sistemleri, tüm Tekirdağ'da olduğu gibi Çorlu bölgesinde'de Otomatik panjur sistemlerinde tamir hizmeti vermektedir. Otomatik Sistemlerimizin motorları tüp motorlar, zincirli motor santral motor sistemleri, selectro mosel ve somfy tip Panjur ve kepenk motorlarının bakım onarım işlerinin yapıldığı servisimizde, günün her saati iletişim kanalları açıktır.

Özellikle yeni model Çorlu panjur sistemleri, kullanıcılar için teknoloji ile birlikte geliştirilmiş ürünlerdir. Kullanıcılara hem perde hem de görsel güzellik sağlayan panjur sistemlerinin kullanımı da son derece kolaydır. Geçmişte yalnızca perdeler kullanılırken şimdilerde artık özellikle giriş katlı dairelerde hem güneşten korunmak hem de güvenlik adına kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak adına sunulan ürünlerdir. Evlerde, iş yerlerinde gerek cafe'de yeni model panjur ürünlerimizin kullanımı gün geçtikçe artış göstermektedir. Talep yoğunluğunun artmasıyla da piyasada geniş bir yer tutmuşlardır.

Avantajları

Yağmur güneş ışığı ve kar gibi iklim olaylarında yalıtım sağlar.
Solar radyasyona karşı etkin bir koruma sağlar.
Her türlü mimari yapıya uyumludur.
Dış ortam sesini 14 desibele kadar engelleyici özellikleri bulunur.

Çorlu Panjur Firmaları

Çorlu Panjur Fiyatları