Tekirdağ Otomatik Panjur

Tekirdağ Otomatik Panjur

Tekirdağ Otomatik Panjur Sistemleri


Otomatik panjur sistemleri hala günümüzde kullanılan plastik ve alüminyum lamelli, istenildiği vakit öne doğru makas sistemi ile açılabilen en yeni panjur modelidir. Uygun ve ekonomiktir.


Modern Panjur Modelleri


Modern panjur sistemleri dış kutusu paslanmaz saçtan veyahut alüminyum olup, lamelleri alüminyum ve motor sistemi bil-yalı olan yeni tip panjur modelidir. Makas sistemleri ile öne açılır olarak üretilebilir.

Monoblok Panjur Modeli


Monoblok panjur pvc pencereye entegreli gizli kutu sistemi ile montajlanır. Pencere sistemi ile bütün olan monoblok panjur modeli motorlu ve ipli olarak üretilebilir.


Garaj Kapısı Otomatik Panjur Modeli


Garaj kapı modellerimiz uzaktan kumandalı ve sensörlüdür. Sensör olası kazaları önlemek amaçlıdır. Paslanmaz saçtan kutusu, güçlü motor yapısı ve kalın alüminyum lamellerden oluşur.


Modern Balkon Kapama Panjur Modeli


Modern balkon kapama estetik ve kullanım açısından kolaylık sağlar. Lamelleri alüminyum ve kutuları paslanmaz saçtan yapılılır. Öne doğru makas sistemi ile açılabilir.


Otomatik Panjur Modeli


Otomatik panjur sistemleri ev pencerelerinize uygulanan kumandalı veya butonla kumanda edilir. Güvenlikli ve alüminyum lamellerden oluşur. Hırsızlara karşı caydırıcılık sağlar.

 

Tekirdağ Otomatik Panjur Firmaları

Tekirdağ Otomatik Panjur Fiyatları