Ergene Panjur

Ergene Panjur

Ergene Panjur Sistemleri


Ergene Panjur Sistemleri; İşletmelerimizdeki mevcut kapılar ve pencereler dış dünyaya açılan noktalar olmasına rağmen ciddi izolasyon ve güvenlik problemleri teşkil eder. Enerji kullanımını azaltarak ve ısı giderlerini düşürerek, üstün kullanım kolaylığı sunan endüstriyel tip panjur kapılarımız depo, mağaza önü, garaj gibi alanlarda amaca uygun ve kullanım tipine bağlı olarak farklı modelleriyle sizleri dış dünyaya bağlamaktadır.
 

Ergene Panjur Özellikler

ısı, ses ve toz izolasyonu için fitil, profil ve kanal sistemleri
Her tür mimari yapıya uygulanabilme
Geniş cepheli camlara tek parça uygulama
Değişik renk ve model seçenekleri
Merkezi sistemle veya tek tek açma kapama
Elektrik kesilmesi durumunda manuel açma kapama
Tüm kontrol ve emniyet sistemleri ile uygulanabilme özelliği (Radar, fotosel, uzaktan kumanda, anahtarlı şalter, buton vs..)
Alüminyum profillerimiz boyalı bantlar kullanılmak suretiyle "Roll forming" prosesiyle imal edilmiştir. Profillerimizin dayanıklılığı roll forming prosesi sırasında içlerine poliüretan köpük enjekte etmek suretiyle arttırılmıştır.
Alüminyum profiller genellikle havalandırma delikli olarak imal edilmektedir. Talep edilirse deliksiz profil de sunulmaktadır.
"Roll forming" tekniği ile imal edilmiş 45 derece açılı alüminyum kutuların standart ölçüleri aşağıda verilmiştir.
Garaj kapısı ve kepenklerde 5 değişik profilkullanılmaktadır. SL 77 poliüretanlı alüminyum,
ST 77 puliüretanlı çelik,
SE 77 extrüzyon alüminyum
(pencereli-polikarbon camlı veya camsız), ST 56 poliüretanlı çelik profiller.

Ergene Panjur Sistemleri Gürültü Kirliliğini Azaltır

Ergene Panjur; Kapı profillerimiz uygun yoğunlukta poliüretan köpük ile doldurulmuş, alüminyum veya kaplamalı çelikten imal edilmiştir.
Konut tipi yaşama ve çalışma alanlarımızdaki çıplak camlar trafiğin ve insanların çıkardıkları gürültüden kaçınmamızı sağlamayan ve hırsızlığa karşı hiçbir caydırıcı etkisi olmayan bir durumdadır.
Ergene panjur sistemleri gürültü kirliliğini önleyecek, güvenlik faktörünü arttıracak, zararlı güneş ışınlarından koruyacak tek çözüm yolu binalarımıza dekoratif bir yapı kazandıracak konut tipi değişik renk ve çeşitlilikteki konut tipi panjur1ardır.

Ergene Panjur Firmaları

Ergene Panjur Fiyatları