Saray Panjur

Saray Panjur

Saray Panjur Sistemleri


Yüksek kalite ve teknolojiyle Uyarlı olarak üretilen panjur sistemlerindeki yenilikler göze çarpıyor. Saray Panjur Sistemlerini seçerken isteklerimizi karşıladığından emin olmalıyız. Kalitesi, sağlamlığı, güvencesi , fiyatı uygun olması gerekir. Panjur sistemi sayesinde evinizi hırsıza karşı güvenle korursunuz. Kışın ısı kaybını önleyip  tasarruf sağlarken, yazın güneşi önleyip ortama serin ve ferah bir hava sağlar. Pencerelerimizi yağmur, çamur  ve dış etkenlerden koruyabilirsiniz. Panjurları dilerseniz perde takmadan da  kullanabilirsiniz.

Panjurda nelere dikkat edilmelidir?

Panjurda dikkat edilmesi gerekenlerden biri  malzeme sağlamlığıdır. Malzeme sağlamlığı güvenlik açısından son derece önemlidir. Kaliteli olması, rahat kullanılabilir olması, uzun ömürlü olması , dış etkenlere karşı  dayanıklılık süreci  uzun olmalıdır. Yaz günlerinde kavurucu sıcaklardan kurtulmak istemez misiniz? Üretilen Saray panjur sistemleri , konfor ve rahatlık sağlıyor. Her cepheye uyarlanabilir panjurlar evinize estetik ve şık bir görünüm katar.  Korunma , güvenlik, ısı yalıtımı gibi nedenlerden ihtiyacınızı karşılayacak panjurlar tercih edilmedir.

Panjur renkleri

Panjur renklerinde ral kataloğundan yararlanırız. Ral kataloğundan renkler seçip, panjur firmamıza iletebilirsiniz.

Evleriniz için panjur seçerken; pencerelerinizin ölçüleri alınır. Sonrasında isteğinize göre manuel veya motorlu tercihiniz sorulur. Manuel seçimlerde renk tercihinizi belirttikten sonra üretilir ve montajı sağlanır.
Motorlu seçimlerde ise biraz daha seçim olasılıkları artmaktadır. Panjurunuzun ölçü ve renk seçimini tamamladıktan sonra otomasyon kısmına geçilir. Hangi marka motor kullanılacağı teknik olarak panjurunuzun ağırlığına göre seçilirken, dayanaklılık ve uzun ömürlülük durumlarda iyi bir marka tercih edilebilir. Saray Panjur motorları olarak, yerli, çin, italyan ve alman menşei olarak motor markaları tercih edilebilir

Saray Panjur Firmaları

Saray Panjur Fiyatları