Malkara Panjur

Malkara Panjur

Malkara Panjur Sistemleri


Malkara Panjur Sistemleri konutlarda özellikle güneş ışığından korunmak amacıyla yaygın bir şekilde uzun yıllardır kullanılmaktadır. Panjurlar ayrıca rüzgardan, tozlardan ve gürültüden korunma sağlayan önemli yapı ekipmanları dır. Teknolojinin gelişmesiyle hantal ses çıkartan panjur sistemleri zamanla otomatik ve kumandalı fonksiyonel sistemlere dönüşmüştür. Bununla beraber özellikle metal sektörünün muazzam gelişmesiyle panjur malzemeleri artık daha dekoratif ve uzun ömürlüdür. Bu gelişmeler neticesinde panjur sistemleri konutlarımız için vazgeçilmez mimari detaylardır. Malkara Panjur sistemleri konutlar için ayrıca güvenliğin sağlanması açısından da önemli bir fonksiyona sahiptir.

Özellikleri:

  • - Çok çeşitli renk seçenekleri ve tasarımlarıyla dekoratif görünümlüdür, 
  • - Kumanda ve buton sayesinde rahat kullanımlıdır,
  • - Estetik ve şık tasarımlıdır,
  • - Kaliteli alüminyum malzemesi sayesinde uzun ömürlüdür,
  • - Konutları olumsuz hava koşullarından korur,
  • - Konutların güvenliğine katkı sağlar,

Neden Malkara Otomatik Panjur Seçmeliyim ?

Pek çok yapıların vazgeçilmez yalıtım ve güvenlik malzemesi olan Malkara panjur sistemleri, her sektörde olduğu gibi otomasyon ile tanışması ile birlikte yepyeni bir döneme girdi.
Tam otomatik Panjur Sistemleri ve yarı otomatik panjur sistemleri olarak imal edilen bu ürünler, bir kumanda yardımı ile yada önceden süre ayarlama özellikleri ile zamanı geldiğinde hiçbir müdahale gerektirmeden kendiliğinden açılıp kapanan özelliklere kavuşturulmuştur.
Motorlu Panjur Sistemleri ve Endüstriyel yapıdaki Seksiyonel Panjur sistemleri olarak imal edilen ve kullanıcılarına büyük rahatlık yaşatan bu sistemler değişik malzemeler kullanılarak pek çok renk ve tasarım özellikleri ile üretilerek uygulandığı alanlara dekoratif ve şık bir görünüm kazandırdığı gibi fonksiyonel kullanımı ile büyük kolaylık sağlamaktadır. 

Malkara Panjur Firmaları

Malkara Panjur Fiyatları