Çorlu Cam Balkon

Çorlu Cam Balkon

Çorlu Cam Balkon Sistemleri

Çorlu cam balkon montajı nın önemli noktalarından birisi, nasıl yapıldıkları hakkında daha detaylı bilgi alabilmeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz veya akıllarınıza takılan bütün sorularınıza cevaplar bulabilirsiniz. ( Detaylı Bilgi İçin İletişim )

Montajı yaparken dikkat edilmesi gerekenler ve en önemli unsurlardan birisi olan iş güvenliğinin olmasıdır. Her şeyden önce iş güvenliği sağlanmalıdır. Montajı gerçekleştiren ekibin güvenliğini riske edecek durumlara karşı önlemler alınmalıdır. İş güvenliği şartları sağlandıktan sonra ki ilk olarak sistem montajı için sağ sol yani yan duvarlardan biri ve alt mermer ile işe başlanır ve Çorlu Cam Balkon sabitleme işlemi yapılır.

  1. Yan duvarların ve alt tarafların sabitlenmesi tamamlandıktan hemen sonra, üst kasa profili üst kirişe sabitlenir. İmalat sırasında profile matkap yardımı ile açılmış olan vida delikleri dikkatli, titiz bir şekilde sabitlenirler.
  2. Alt kasa alt mermerin üzerine teraziye konularak,yan dikme profilinin matkap yardımı ile montajı gerçekleştirilir.
  3. Kasaların sabitlenme işlemi bittikten sonra tekerlekli kanatların tekerlekleri sıkılarak montajı yapılmaya başlanır.
  4. Çıkış ağızları yani kanatların tekerlek yardımı ile çıkan kanalın monte edilmesi için alt ve üst çıkış ağzı plastikleri sökülür. 
  5. Frenleri yerlerine yerleştirildikten sonra kanat ayarlarlarımız yapılır ve frenlerin sabitlenmesini sağlaması için son ayarlarımızı yaparız.
  6. Çıkış ağızları ve su almaması adına kapakları yerine takılır.
  7. Kanatların kontrolleri yapılır ve düzgün çalışıp çalışmadığı tespit edilir.
  8. Isı yalıtımı yapılan Cam Balkonumuzun mastik işi bittikten sonra alüminyum profiller üzerindeki etiketler sökülür.
  9. Müşteriye kullanım talimatları ve detayları aktarılır ve montaj işlemi bitirilir.

Çorlu Cam Balkon Firmaları

Çorlu Cam Balkon Fiyatları