Marmaraereğlisi Panjur

Marmaraereğlisi Panjur

Marmaraereğlisi Panjur SistemleriMarmaraereğlisi Panjur Sistemleri Mevcut pencerelere sonradan monte edilebilen panjur sistemidir. Güneş kırıcı panellerin sağladığı güvenlik ve caydırıcılık özelliği konutlarda tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biridir. Yeni inşa edilen yapılarda olduğu kadar inşası bitmiş yapılarda da rahatlıkla uygulanabilmektedir. Konfor tercihinize göre kordonlu veya motorlu olarak uygulanabilen bu sistemde özel renk seçenekleriyle estetik açıdan da sınırları zorlayabilirsiniz.

Panjur Sistemlerimizin Avantajları

Yağmura güneş ışığına ve kar gibi iklim olaylarında yüksek oranda yalıtım sağlar.
Solar radyasyona karşı son derece etkin bir koruma sağlar.
Her türlü mimari yapıya uyumludur.
Dış ortam seslerini 15 desibele kadar engelleye bilme imkanı sağlar.

Neden Otomatik Panjur Kullanmalıyım ?

Günümüzde pek çok yapıların vazgeçilmez yalıtım ve güvenlik malzemesi olan otomatik motorlu panjur sistemleri, her sektörde olduğu gibi otomasyon ile tanışması ile birlikte yepyeni bir döneme girmiş bulunmaktadır.
Marmaraereğlisi Panjur Sistemleri ve kumandalı otomatik panjur sistemleri olarak imal edilen bu ürünler, bir kumanda yardımı ile yada önceden süre ayarlama özellikleri ile zamanı geldiğinde hiçbir müdahale gerektirmeden kendiliğinden açılıp kapanan özelliklere kavuşturulmuştur.

Marmaraereğlisi Panjur Firmaları

Marmaraereğlisi Panjur Fiyatları