Kofçaz Panjur

Kofçaz Panjur

Kofçaz Panjur Sistemleri

Kofçaz Panjur Sistem çeşitleri, çelik sandviç panellerden oluşur.
Bu sandviç paneller; galvaniz çelik sac levhaların arasına, yüksek basınçlı poliüretan malzeme enjekte edilerek imal edilir. Bu özelliği sayesinde mükemmel ses ve ısı izolasyonu sağlanır. 

Bu panjur uygulama modellerinde yer alan ön ve arka yüzeylerindeki levhalar birbirinden bağımsızdır, bu sayede iç ve dış yüzey arasındaki iletkenlik engellenerek daha yüksek verim alınması sağlanır.
Bu fonksiyonel ve kullanışlı sistemlerin imalatını gerçekleştiren firmamız ;

Palet olarak dışı alüminyum kaplı içi poliüretan dolgulu ve içi boş et kalınlığı yüksek alüminyum malzemeden üretilen iki çeşidi mevcuttur. Kapatılan mekanın büyüklüğüne göre 77 mm, 75 mm veya 55 mm lik olarak imal edilirler. Kofçaz Panjur Sistemleri deki zamanla yaşanan korozyon problemi alüminyum malzemede yaşanmaz

• Motorlu panjur sistemleri monofaze elektrik enerjisi ile çalışmakta olup panjur sistemi boyutlarına göre farklı güçlerde üretilmektedir. Endüstriyel çözümler için trifaze büyük güçlü motorlarda bulunmaktadır. Opsiyonel olarak redüktörlü motor sistemi kullanıldığında elektrik kesintilerinde ve arızalarda manuel olarak sistemin açılıp kapanması mümkündür

• 60 mm ekstrüzyon alüminyum profil seçenekleri

• 55 mm ve 41 mm ve 39 mm poliüretan dolgulu alüminyum profil seçenekleri

• Isı ve ses izolasyonu

• Çeşitli renk alternatifleri (ekstrüzyon alüminyumlar için RAL kodunda istenilen renkler, poliüretan dolgulu alüminyumlar için standart renkler)

Kofçaz Panjur Firmaları

Kofçaz Panjur Fiyatları