Demirköy Panjur

Demirköy Panjur

Demirköy Panjur Sistemleri

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bütün sektörlerde önce yarı sonra tam otomasyon devrinin başlaması, ürünlerde yüksek standart elde edilmesini sağladığı ve ekonomik üretime geçilmesine öncülük ettiği gibi, bazı alanlara uygulanması kullanıcıların daha az zahmet ve iş gücü ile pek çok işi kolay yapmaya başlamasına olanak sağlamıştır.

Genellikle sanayi kuruluşları ve fabrikalarda uygulanan otomasyon sistemini evlere küçük yansımaları da akıllı evlerle ve ev gereçleri ile birlikte girmeye başlamıştır.

Otomatik panjur ve kepenk sistemleri bunun en basit örnekleridir. 

Demirköy Panjur Sistemleri


Otomatik olarak imal edilen, bir kumanda düğmesi ile açılıp kapandığı gibi, sahip olduğu donanım sayesinde önceden yüklenen talimatlar doğrultusunda belirli saatlerde kendiliğinden açılıp kapanan panjur sistemleri, hem günlük yaşamlarda hem de iş hayatında büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

İster kumanda aracılığı ile isterse tek bir merkezden idare kabiliyeti ile açılıp kapanma özelliğine sahip olan bu sistemler; hasta, yaşlı, sakat gibi durumları olan kişilerin ve fiziki güç yetersizliğine sahip olan insanların kullanımına olanak sağlar.

Uygulandığı pvc çerçevelerin yüksek oranda güvenliğini sağladığı gibi uygulandığı alanın mimari ve dekorasyonuna da uyum sağlayarak şık ve estetik bir görünüm sergileyen Otomatik Panjur Sistemleri , Demirköy Panjur Modelleri; manuel ve otomatik olarak açılıp kapanma özelliklerine sahip sistemlerdir. 

Parmak korumalı gövde yapısına sahip olan Dekoratif Panjur Sistemleri, göbekli panellerden oluşur ve müşterilerin taleplerine göre paneller üzerine tek yada çift cidarlı dekoratif pencere uygulamaları yapılır.

Çalışma prensibi; panellere bağlanan makaraların ray içinde kayarak hareket kazanmasına dayalıdır.

Demirköy Panjur Firmaları

Demirköy Panjur Fiyatları