Meriç Panjur

Meriç Panjur

Meriç Panjur Sistemleri

Türkiye Meriç Panjur ve Kepenk Sistemleri üzerine kurulup Bariyer Sistemleri, Otomatik Kapı, Otomatik Kapı Motorları, Motor Aksesuarları ürünleriyle gelişen Türk firması corlupanjur.com Türkiye’de de 1996’dan bu yana hizmet vermektedir.

Meriç Otomatik Panjur Sistemleri Türkiye ürünleri, bahçe kapıları, bahçe kapısı motorları, garaj kapıları, garaj kapısı motorları, endüstriyel kapılar, endüstriyel kapı motorları, kepenkler, kepenk motorları, panjur, panjur motorları, tente, tente motorları, perde, perde motorları, dairesel kapılar, dairesel kapı motorları, yana kayar kapılar, yana kayar kapı motorları, seksiyonel kapılar, seksiyonel kapı motorları, bariyer sistemleri, bariyer motorları, motor aksesuarları ve yedek parça şeklinde sıralanabilir.

Konut, site, iş yeri, alış veriş merkezi, hastane, otel, otopark, garaj, fabrika vb. alanlar ile gerek kamu yapıları gerek hizmet yapılarında Meriç Panjur Sistemleri Türkiye, hemen her ihtiyaca ve her bütçeye uygun modeller geliştirmiştir.

Trakya Bölgesinde otomatik sistem ve motorları nitelikli araştırmalar ışığında müşteri gereksinimleri doğrultusunda tasarlanmış, kurulumu basit, kullanımı kolay, estetik, güvenli, pratik, gerçek konfor sunan, işlevsel, yoğun kullanıma uygun, olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı, uzun ömürlü ve gerektiğinde yedek parça imkanı olan kaliteli ürünlerdir.

Meriç Panjur Sistemleri ürünlerinde, engel tanıma, yavaş başla yavaş dur, düşük elektrikle çalışabilme, açılıp kapanmada ayarlanabilme, ısı yalıtımı sağlama, yapının tavan ve duvar özelliklerine göre ayarlanabilme, ortam havasını koruma, mekandan tasarruf oluşturma gibi özellikler otomatik sistem ve motorların tercih sebebidir.

Otomatik Panjur Sistemleri Renk Seçimi


Dekor folyo, boya ile renklendirme veya alüminyum kapak.

170'in üzerinde RAL renk tonlarında boyamak mümkün.

Panjur başlığına monte edilen sineklik, kutu eğimli tabanı sayesinde kondens suyu akışını mümkün kılar
Böylece panjur yoğun yağışa maruz kalsa bile hareket kabiliyetini kaybetmez ve zahmetsizce çalıştırılır.

Panjur yönlendirme yayı panjur panzerine emniyet, dayanıklılık ve akış kazandırır.
Panjurların gürültüleri bu sayede önlenmiş olur.

Kutu boyutları 195, 195 üniversal ve 245 için entegre sineklik (ışık geçirmeyen, hava koşulları etkilerine karşı dayanıklı cam elyaf dokudan) temin edilebilir

Kutu boyutları 195 üniversal ve 245, isteğe bağlı olarak aşağıya doğru açılan revizyon kapağı ile sunulur ve böylece hem içten hem dıştan sıvalanabilir.

Meriç Panjur Firmaları

Meriç Panjur Fiyatları