Beylikdüzü Panjur

Beylikdüzü Panjur

Beylikdüzü Panjur Sistemleri


Beylikdüzü Panjur Sistemleri - Bu Otomatik Panjur Sistemleri cephe ya da pencere çerçevesinin üzerine monte edilir. Çok çeşitli kutular, profiller ve renkler tüm estetik beklentileri karşılar. Bant veya el vericisi ile motor veya kemer ile manuel kullanım veya elverişli çalıştırma şansı mümkündür.
Hırsızlık olaylarından daha iyi koruması için itme koruması olasılığı da vardır. Otomatik panjurlarımız mükemmel ısı yalıtım özelliklerine sahiptir. İstenmeyen konuklar için bir bariyerdir ve kısmen indirildikleri takdirde mükemmel güneş ve ısı korunması sunarlar.

Tüm kepenkler sert poliüretan köpükle köpüklenen alüminyum paletlere sahiptir. Kutular, raylar ve çıtalar için farklı renkler ve desenler mümkündür. Kepenklerimizin çıtaları standart 3.9mm genişliğinde ve delikli. Delikli ve delikli olmayan 4.5mm genişlik de mümkündür.

Beylikdüzü panjur sistemleri gölgeleme için kullanılır. Güneşe karşı koruma sağlayan panjur, yaz sıcağına karşı en iyi korumayı sunar.

Özel ve rahat bir atmosfer yaratmak için gizlilik kaçınılmazdır. Evlerini panjurlu olarak yapan inşaatçılar, mahremiyetle ilgili kaygıları yoktur. Panjurların dış görünüme daha estetik bir yapıya kavuştururkar, kolay ve hızlı montaj edilebilirler.

Binaya bir panjur takılarak gürültü korumasının iyileştirilmesi, en az bilinen özelliktir. İyi bir ses koruması sağlamak için, panjurların lamelleri sert bir poliüretan köpük ile içeriye köpüklen melidir.
Kalitenin garantörü olarak, çıtalar alüminyumdan yapılmalıdır. Kutu, statik ve kararlılık gerektiren ekstrüde edilmelidir. Lamellerin içi boş olduğunda plastik lameller de sunulmaktadır. Kepenk panjurları uzun bir ömre sahipse, onu tercih edersiniz.
Plastikten yapılmış lamel ile, stabilite çok daha düşüktür ve bu nedenle daha da kötüdür. Tabii ki, plastik kanatlı kepenkler daha ucuzdur, ancak güneş koruyucusu amacına iyi ve uzun süre hizmet etmesi gerektiği için yalnız başına pek etkili olmamaktadır.

Çıplak gözle kaliteyi görebildiğimiz gerçeği, Beylikdüzü panjur larımızda hızla ortaya çıkıyor. Fiyat açısından panjurlar değerlerinin altındadır, ancak bu nedenle de müşterilerimizi memnun etmek istiyoruz. Yıllardır sahip olduğunuz kaliteli bir ürün alırsınız ve bundan memnun kalırsınız. Koordinatörlüğünüzde panjurlar için fiyatları hemen görebilir ve hesaplayabilirsiniz. Ödeme, önceden (% 7 veya% 5 indirim) veya risk almadan teslimattan sonra yapılır. Kendiniz karar veriyorsunuz, bu da güven yaratıyor.

Kepenkler sadece ısıyı dışarıda tutmakla kalmıyor, iç kısımdaki ısı da aynı zamanda tutuyor.

Güven hissiyatınızı arttırıyor.

Güneş kremi etkisi yaratır, daima korunmamızda yardımcı.

Güneş koruma panjurlarınızı sıcak yaz günlerinde'de kullana bilirsiniz.

Dışarısı dışarıda bırakmak, odalarınızı koyulaştırmak ve odada rahat bir sıcaklığa sahip olmak için

Beylikdüzü Panjur genellikle online olarak inşaatçılar tarafından satın alınır. Online olarak satın alırken, müşteri siparişini günün her saatine yerleştirebilme avantajına sahiptir. fiyat farkı da jaluzi köşeyi bayide çevrimiçi ve daha fazla satın almak için önemli bir rol oynamaktadır. Çevrimiçi fiyatlar her zaman daha ucuzdur. Satın almak istediğiniz hangi ürün olursa olsun, online fiyatlarımız daha düşük. Kalite her yerde aynı değil. Ne bayi ne de online olarak. 
Kepenkler ve panjur sistemleri ne kadar sürede montaj edilir? Satın almadan önce sorulacak sorular. Bizim panjurlarımız güneş koruması konusunda Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Üretim Türkiye'de gerçekleşir ve Almanya ve Avusturya pazarı için özel olarak tasarlanmıştır. Standartlara uyulur ve ek olarak geliştirilir. Üretim için sadece en iyi malzeme kullanılır. Panjur motorları, pazar lideri Somfy ve Geiger'den. Kutular, gerekli stabiliteyi sağlayan ekstrüzyonludur.


Panjurların bazı önemli avantajları

Güvenliği önemli ölçüde artırır
Daha iyi yalıtım ve sıcaklık kontrolü için Enerji Tasarrufu
Ses kontrolünü ve% 80'e kadar gürültü azaltmayı sağlar.
Gizliliği artırır
Kanıtlanmış orman yangını koruması
Mülkünüzün iyileştirilmiş iç ve dış stili
Parlama ve sert ışığı en aza indirir
Sert hava koşullarına karşı koruma sağlar
Sert güneş ışığından dolayı mobilya hasarını en aza indirir

Beylikdüzü Panjur Firmaları

Beylikdüzü Panjur Fiyatları