Tekirdağ Panjur

Tekirdağ Panjur

Tekirdağ Panjur Sistemleri


Süleymanpaşa/Tekirdağ otomatik kepenk panjur birçok alanda kullandığımız otomatik panjur sistemleri , artık her alanda ve tüm istek ve özelliklere göre üretilebilmektedir. Tekirdağ otomatik panjur sistemi özel bir otomasyon programı ile uzaktan kumandalı ve butonlu hareket ettirilebilen bir üründür.
Otomatik panjur sistemlerini artık mağaza, işyeri, ev, kapı, pencere, dükkan, depo gibi bir çok alanda kullanılan ve güvenlik amaçlı yapılan bir üründür. Gelişen teknoloji ile beraber artık ev veya iş yerlerinde güneş kırıcı ve izolasyon amaçlı kullanılmaktadır.

 Güneş sensörlü, rüzgar sensörlü, telefon ile uzaktan kumanda sistemlerine entegre edilebilir.
Motorlu panjur sistemleri adı gibi tüp motor sistemi ile çalışır. tüp motorun içinde bulunan otomasyon sistemi panjurun ne kadar kalkması gerektiğini veya inmesi gerektiğini kendi otomatik algılayarak ayarlar. Düğmesine bastığınız andan itibaren ayarlanan mesafede durur.

Pek çok yapıların vazgeçilmez yalıtım ve güvenlik malzemesi olan Tekirdağ panjur sistemleri, her sektörde olduğu gibi otomasyon ile tanışması ile birlikte yepyeni bir döneme girdi.
Tam otomatik Panjur Sistemleri ve yarı otomatik panjur sistemleri olarak imal edilen bu ürünler, bir kumanda yardımı ile yada önceden süre ayarlama özellikleri ile zamanı geldiğinde hiçbir müdahale gerektirmeden kendiliğinden açılıp kapana bilme özelliklere kavuşturulmuştur.

Tekirdağ Otomatik Panjur Sistemleri darbelere ya da kötü hava koşullarına maruz kalan otomatik panjur sistemlerinde oluşan arızalarda mağduriyetinizi en kısa sürede gideren çorlu panjur tamir servisimizle sizlere hızlı güvenilir ve uygun fiyatlı servis hizmeti sunuyoruz.

Tekirdağ Panjur Tamiri

 Otomatik garaj kapılarında pencere panjurlarımızda meydana gelecek problemlere karsı servis hizmeti sunmaktadır.Motor arızası , panjur ipinin kopması,askı kilitlerinin kırılması,panjur lamellerinden kaynaklanan yamulma ve ezilmelere karşı orijinal yedek parça tamir ve servis hizmeti sunulmaktadır.


Tekirdağ Panjur Firmaları

Tekirdağ Panjur Fiyatları