Ayvacık Panjur

Ayvacık Panjur

Ayvacık Panjur Sistemleri

Kişilik ve zevkimizi yansıtan en önemli unsurların başında hiç şüphesiz ki konutlarımız gelir. Binbir özen ve zahmetle sahibi olduğumuz konutlarımızın mimari tasarımı öncelikler arasında gelirken, konutlarımızın güvenliğini sağlamak ta başlıca ihtiyaçlarımızın başında gelir.  İşlevselliği ve her yapıya uygun, pencere ve kapı dışına taşmayan şık tasarımı ile hayatınızı kolaylaştırarak, vazgeçilmez ihtiyaçların en başında gelir. 

Otomatik Panjur Sistemleri Hırsızlardan Korur Mu ?

Dışarıdan gelebilecek her türlü olumsuz etkiyi minimize edecek şekilde tasarlanmış Otomatik Panjur Sistemleri , konutunuz ya da iş yerinizin dışarıdan alabileceği ışık ya da ses etkisini azaltarak izolasyon sağlar. Ayrıca dışarı ile içeri arasında bir perde vazifesi gördüğü için kışın içerde bulunan sıcak havayı muhafaza ederken, yazın klima ile serinlettiğiniz konutunuzun içindeki havayı muhafaza ederek tasarruf sağlamanıza neden olur.  Uygulandığı pencere ya da kapıyla tam uyumu sayesinde toz ve rüzgarın da içeriye girmesini engelleyerek ortamdaki hijyeni muhafaza etmiş olur. Zengin desen ve renk seçeneğine sahiptirler.  Alüminyum lamelleri korozyondan etkilenmediği gibi içi poliüretan dolgulu olduklarından azami ısı izolasyonu sağlarlar. Tek bir kumanda ile tüm pencere panjurlarınızı açıp kapayabilirsiniz.

Otomatik Panjur sistemlerinde kullanılan Alüminyum profilin dışarıdan gelen gürültüyü 10 desibele kadar önlediği test edilmiştir. Uygulandığı mekanlarda iklim şartlarının sebep olduğu kötü hava koşullarını ihtiva ettiği poliüretan dolgusu sayesinde korumaktadır. Yazın evin içine dolarak eşyalarınızı sarartabilecek yoğun güneş ışığı ya da hava sıcaklığına bağlı yüksek ısı, kışın kar ya da yağmur yağışı ve benzer şekilde soğuk hava şartlarından evinizi maksimum koruması hedeflenmektedir. Paslanmayan ve renk solmasına neden olmayan mukavemetli yapısı ile kiri tozu barındırmayan ve çok uzun yıllar kullanmanızı sağlayan Otomatik Panjur Sistemlerini her türlü yapınızda güvenle kullanabilirsiniz.

Ayvacık Panjur Firmaları

Ayvacık Panjur Fiyatları