İpsala Panjur

İpsala Panjur

İpsala Panjur Sistemleri

Alüminyum İş yeri Panjurları, Galvaniz İşyeri İpsala Panjur Sistemleri ve Çelik İş yeri İpsala Panjur Sistemleri gibi kullanılan malzemelere göre çeşitlere ayrılan bu sistemler, uygulanacağı alanın maddi değerine göre şekil almaktadır. 
Ayrıca iyi bir yalıtım malzemesi de olan bu panjur sistemleri, kışın sıcak havayı içeriye hapsettiği gibi yazın da aşırı güneş ışınlarının iş yerine girmesini ve ısıyı yükseltmesine engelleyerek klima etkisi yaratır.

Neden İpsala Panjur Sistemleri Seçilmeli ?

Ev ve ofisler başta olmak üzere pek çok yapının güvenlik ve izolasyonu için önemli bir detay olan İpsala panjur sistemleri bunun yanı sıra iyi bir enerji tasarruf aracıdır. Güneş ışığı, yağmur, toz gibi dış etkenlerden doğan Zaralara karşı iyi bir koruma kalkanı olan Panjur Sistemleri, art niyetli tutumlar için de caydırıcı bir unsurdur.
Manuel Panjur, Otomatik Panjur Endüstriyel Panjur, Mekanik Panjur gibi kullanım performansına göre bölümlere ayrılan bu sistemleri ses yalıtımı ve mahremiyet için de oldukça etkili olan gereçlerdir.
Panjurun Faydaları şu şekilde sıralanabilir;

* Yapımında kullanılan sağlam ve dayanıklı malzemeler sayesinde, hırsızlık ve gaspın önüne geçtiği gibi art niyetli tutumlar için de caydırıcı rol oynar.
* Etkili bir güneş ışığı, ısı, toz, nem yalıtımı sağlar.
* İpsala Panjur Sistemleri kapatıldığında içerinin görünmesine engel olarak mahremiyet sağlar ve hırsızlık fikirlerine engel teşkil eder.
* Başta mobilya ve tekstil ürünleri olmak üzere pek çok eşya, araç ve gereci güneşin soldurucu ve yıpratıcı etkilerine karşı korur.
* Yapısındaki şık dokunuşlar sayesinde uygulandığı alanlara dekoratif ve estetik bir görünüm sağlar.

İpsala Panjur Firmaları

İpsala Panjur Fiyatları