Silivri Panjur

Silivri Panjur

Silivri Panjur Sistemleri


Şimdi isimleriyle beraber sıralayalım: Monoblok kutulu panjur, dıştan takma panjur ve gizli saklı kutulu panjur olmakla beraber 3 çeşit vardır. Otomatik panjur çeşitlerini kullanım alanlarına göre daha ayrıntılı bir biçimde tanıyalım. Müşterilerimize son olarak, en iyi teknolojiyi sunmakla beraber hem de ihtiyacınıza en uygun olan ürünü size sunmaktayız. Eğer daha detaylı ürünlerimiz hakkında data almak isterseniz, uzman personelimizden yardım alabilirsiniz.

Silivri Otomatik Alüminyum Panjur


Silivri/İstanbul Otomatik Panjur Sistemlerinin, hammaddesi alüminyum olan, güzel duyu ön planda olan yapılar için tasarlanmıştır. Silivri Panjur Sistemlerinin ham maddesini alüminyum oluşturmakla birlikte, bazı profil türlerinde yardımcı araç-gereç olarak poliüretan kullanılmıştır. Poliüretan dolgulu profil cinsleri, alüminyum et kalınlığı ince, buna karşılık profil içinde bulunan poliüretan dolgulu mukavemeti arttırıcı bir etken olmaktadır. Bu tip profilden yapımı elde edilen Otomatik Panjur bununla birlikte ısı ve ses izolasyonu daha oldukça yüksektir.
Direnç (sağlamlık – direnç) yönünden ele alındığında ise, ekstrüzyon alüminyum olarak tabir edilen, içi boş profillerin bir alt gurubunu oluşturmaktadırlar.
Alüminyum Panjur, hafifçe hammadde yapısı, paslanmama özelliği, gürültüsüz çalışması ve genel anlamda sistemle birlikte anılır hale gelen TÜP MOTOR sistemleri ile cazip avantajlar sunabilmektedir.

Pencereden Su Sızması Nasıl Engellenir!


 Bahsettiğimiz bu profil sistemlerine alternatif olarak, aynı kalıpta galvaniz esaslı, poliüretan dolgulu profiller de geliştirilmiştir. Daha sert bir zemin ihtiyacını karşılamak amaçlı üretilmiş bu profiller de görünüm olarak alüminyum profillerle aynıdır.
Renk seçenekleri; ekstrüzyon profiller için ral kodunda istenilen renk olabilmektedir. Poliüretan dolgulu profillerde ise; gri, metalik gri, ahşap, koyu ahşap, beyaz gibi belli başlı renkler olabilmektedir.
Otomatik Silivri Panjur Sistemlerimizde elektrik kesintilerine karşı güç kaynağı kullanmayı düşünüyorsanız. Güç kaynağınız tutumlu olmalı, kullanım haricinde sisteme elektrik vermemelidir. Bekleme süresinin, uzun olması ömrünün de uzun olması anlamına gelmektedir.

Silivri Panjur Firmaları

Silivri Panjur Fiyatları