Kapaklı Panjur

Kapaklı Panjur

Kapaklı Panjur Sistemleri


Günümüzde birçok alanda kullandığımız otomatik panjurlar, artık her alanda ve tüm istek ve özelliklere göre üretilebilmektedir. Kapaklı panjur sistemi özel bir otomasyon programı ile uzaktan kumandalı ve butonlu hareket ettirilebilen bir üründür.
Kapaklı otomatik panjur sistemlerini artık mağaza, işyeri, ev, kapı, pencere, dükkan, depo gibi bir çok alanda kullanılan ve güvenlik amaçlı yapılan bir üründür. Gelişen teknoloji ile beraber artık ev veya işyerlerinde güneş kırıcı ve izolasyon amaçlı kullanılmaktadır. Güneş sensörlü, rüzgar sensörlü, telefon ile uzaktan kumanda sistemlerine entegre edilebilir.
Kapaklı motorlu panjur sistemleri adı gibi tüp motor sistemi ile çalışır. tüp motorun içinde bulunan otomasyon sistemi panjurun ne kadar kalkması gerektiğini veya inmesi gerektiğini kendi otomatik algılayarak ayarlar. Düğmesine bastığınız andan itibaren ayarlanan mesafede durur.
Motorlu panjur teknik özellikleri için linkimize tıklayarak ürün ve aksesuarları hakkında daha detaylı bilgi alabilir veya bizlere ulaşarak otomatik panjur fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Evleriniz için Kapaklı panjur seçerken; pencerelerinizin ölçüleri alınır. Sonrasında isteğinize göre manuel veya motorlu tercihiniz sorulur. Manuel seçimlerde renk tercihinizi belirttikten sonra üretilir ve montajı sağlanır.
Motorlu seçimlerde ise biraz daha seçim olasılıkları artmaktadır.Kapaklı Panjurunuzun ölçü ve renk seçimini tamamladıktan sonra otomasyon kısmına geçilir. Hangi marka motor kullanılacağı teknik olarak panjurunuzun ağırlığına göre seçilirken, dayanaklılık ve uzun ömürlülük durumlarda iyi bir marka tercih edilebilir. Panjur motorları olarak, yerli, çin, italyan ve alman menşei olarak motor markaları tercih edilebilir. Burada bütçe ve tercihlere göre seçim tamamlanır. Genel olarak 2 yıl garantili sistemler olup, italyan ve alman markalarında bu süre daha uzun olabilmektedir.

Kapaklı Panjur Firmaları

Kapaklı Panjur Fiyatları