Ezine Panjur

Ezine Panjur

Ezine Panjur Sistemleri

Ezine Panjur Sistemleri - Bu Otomatik Panjur Sistemleri cephe ya da pencere çerçevesinin üzerine monte edilir. Çok çeşitli kutular, profiller ve renkler tüm estetik beklentileri karşılar. Bant veya el vericisi ile motor veya kemer ile manuel kullanım veya elverişli çalıştırma şansı mümkündür.
Hırsızlık olaylarından daha iyi koruması için itme koruması olasılığı da vardır. Otomatik panjurlarımız mükemmel ısı yalıtım özelliklerine sahiptir. İstenmeyen konuklar için bir bariyerdir ve kısmen indirildikleri takdirde mükemmel güneş ve ısı korunması sunarlar.

Otomatik Panjur Sistemleri Teknik Bilgi

Tüm kepenkler sert poliüretan köpükle köpüklenen alüminyum paletlere sahiptir. Kutular, raylar ve çıtalar için farklı renkler ve desenler mümkündür. Kepenklerimizin çıtaları standart 3.9mm genişliğinde ve delikli. Delikli ve delikli olmayan 4.5mm genişlik de mümkündür.

Ezine Panjur genellikle online olarak inşaatçılar tarafından satın alınır. Online olarak satın alırken, müşteri siparişini günün her saatine yerleştirebilme avantajına sahiptir. fiyat farkı da jaluzi köşeyi bayide çevrimiçi ve daha fazla satın almak için önemli bir rol oynamaktadır. Çevrimiçi fiyatlar her zaman daha ucuzdur. Satın almak istediğiniz hangi ürün olursa olsun, online fiyatlarımız daha düşük. Kalite her yerde aynı değil. Ne bayi ne de online olarak. 

Ezine Panjur Firması olarak tüm projeleriniz için mükemmel bir uyum sağlayan Otomatik Panjur Sistemleri  Yaşadığınız alanın ısı yalıtım ihtiyacını karşılamaktadır  dış yüzeyine taşmayan panjur kutusuyla cephe bütünlüğünü bozmayan tasarımı, doğal ahşap desenli kaplama seçenekleri ile estetik görünümleri ve işlevsellikleri ile mimari ve dekoratif beklentilerinize uygun çözümler sunmaktadırlar.

Ezine Panjur Firmaları

Ezine Panjur Fiyatları