Çan Panjur

Çan Panjur

Çan Panjur Sistemleri

Otomatik Panjur Sistemleri ;Otomatik kapı yani Çan Panjur sistemi satın almak isteyen kişilerin öncelikle kullanım alanı ve amacına yönelik tercih yapmaları gereklidir. Temelde elektrikli ve motorlu olarak iki yapıda ele alabileceğimiz Otomatik Kapı Sistemleri çalışma prensibi olarak benzer olmalarına rağmen sistem özellikleri bakımından ayrıcalıklar içerdiğini söyleyebiliriz. Otomatik Panjur sadece uzaktan kumanda ile açılma özelliğini barındırdığından ötürü yüksek ölçüde güvenlik içerir ve buda hırsızlık gibi istenmeyen durumların önüne geçer. Ayrıca rüzgar, sıcak ve soğuk hava gibi dış etkenlerden alanın etkilenmesini de engelleyerek kullanım alanına konforu da getirir. Bunun yanı sıra geniş renk seçeneğinin de bulunması, görsel açıdan kullanıcısına avantaj sağlar. Bununla birlikte kullanılacak kepengin üst bölümüne gizli kamera yerleştirilmesi de mümkündür.

Çan Panjur Modelleri

Bu sayede güvenlik bir kat daha artabilir ve iş yeriniz deponuz ya da garajınız çok daha güvenli bir hal alabilir. Elektrikli Panjur kapı modelleri çoğunlukla market, eczane, giriş kat ofis ve kafe gibi dış mekanlarda tercih edilmektedir. Elektrikli panjur kapı modelleri uzaktan kumanda sistemiyle çalıştığı gibi şalter aracılığıyla manuel şekilde de çalışma özelliğine sahiptir. Motorlu Panjurlar ise pasaj, AVM ve mağaza gibi alanlarda kullanılmakta olup, yine uzaktan kumanda ve manuel müdahale etme imkanını kullanıcısına sunduğu gibi kartlı geçiş alternatifi de bulunmaktadır. Yüksek ölçüde konfor ve güvenliği sağlayan motorlu panjur kapı modelleri üst kısımda yer alan bir makara etrafında dönerek açılma ve kapanma eylemini gerçekleştirir. Fiyat konusu ise tercih edeceğiniz Otomatik Panjur ebatları ve özellikleri doğrultusunda değişkenlik gösterecektir diyebiliriz.

Ancak çok cüzzi rakamlara sizlere sunulan ürünlerden yüksek verim alamayacağınızı da belirtmek isteriz. Piyasada oldukça ucuz ürün satışı yapan firmalar vardır. Bunlar kalitesiz malzeme ile işçilik uyguladıklarından ötürü kısa vadede ürün kullanılmaz bir hale gelebilir ve buda sizlerin maddi kaybına yol açabilir. Bundan ötürü Otomatik Panjur Sistemleri uygulatacağınız zaman kesinlikle profesyonel firmalardan yardım almanız önerilir. Bu niteliğe sahip olan firmamız sizler için en doğru üretici firmalardan birisidir.

Çan Panjur Firmaları

Çan Panjur Fiyatları