Pınarhisar Panjur

Pınarhisar Panjur

Pınarhisar Panjur Sistemleri

Pınarhisar panjur motorlu panjur sistemleri ile günümüzde her yerde kullanılan sistemlerdir. Binanın ısı yalıtımını sağlayan bu sistemler aynı zamanda dışarıdan gelen seslerinde azaltır.

Binanızı soğuklarda sıcak havadan soğuklarda ise soğuk havadan koruyan motorlu panjur sistemleri diğer tüm kötü hava koşullarından da korur. Estetik bir görünüm sağlayan panjurların kahverengi, gri ve beyaz seçenekleri mevcuttur.Bakımı ve temizliği de kolay olan motorlu panjurlar ayrıca hırsızlara karşı da caydırıcıdır. Motorlu panjurlar, elektriğin kesilmesi durumunda fren sistemi ile birlikte sorunsuz olarak çalışır ve herhangi bir sıkıntı çıkartmaz.

Pınarhisar Panjur Sistemleri olarak motorlu panjur’lar tarafından üretilmekte ve montajlanmaktadır. Yılların verdiği deneyim ile birlikte kaliteli bir motorlu panjurlar ekonomiktir.
Otomatik garaj kapı sistemleri müstakil evlerde, apartmanlarda ve villalarda arabanızı kötü hava koşullarından ve insanlardan daha korunaklı hale getirir. Isı yalıtımı da yaparak garaj yerlerini sıcaktan ve soğuktan koruyarak aracınızı ve ortamı belli bir sıcaklıkta tutar.

Pınarhisar Panjur Firmaları

Pınarhisar Panjur Fiyatları