Lalapaşa Panjur

Lalapaşa Panjur

Lalapaşa Panjur Sistemleri

Hayatı kolaylaştıran ve teknoloji ile masrafların azalmasına olanak sunan ürünlerden biride Otomatik Panjur Sistemleri dir. Lüks gider olarak düşünülen otomatik panjurlar aksine enerji tasarrufu ve yanı sıra zaman tasarrufu yapmayı sağlar. Son dönemlerde dekorasyon ürünü olarak da kabul edilen bu ürünler farklı renk ve malzemelerde tasarlanmaktadır.

Lalapaşa panjur sistemleri adından da anlaşılacağı gibi otomatik olarak kullanılabilmektedir. Kumanda veya duvara monte edilmiş bir yönetim sistemi ile çalışan bu panjur tipinin her alanda ayrı bir avantajı bulunmaktadır. kış aylarında dışarıdan gelen güneş ışınlarını tamamen içeri almak için tüm cam boyunca kaldırabildiğimiz panjurlarınızı, yaz aylarında içerinin daha serin kalması için tamamen kapatabilirsiniz. Tek kumanda üzerinden tüm camlarınızın aynı anda kapanması için bir tuşa basarak işlemi başlatabilir ve panjurlar kapanırken siz vakit kaybetmeden işlerinizi halledebilirsiniz. Son teknoloji ile üretilen panjurların özellikleri bunlarla da kısıtlı değil. Zaman ayarlama özelliği bulunan otomatik panjurlar da günün istediğiniz saati siz evde olmasanız bile kapanması için saatini kurabilirsiniz. Yine aynı şekilde her akşam otomatik olarak aynı zaman diliminde kapanması için zaman ayarlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu denli kolaylık sunan otomatik panjurlar su geçirmez malzemelerden üretilmektedir. Yağmur, kar veya güneş ışınlarından sizi ve evinizi koruyan panjurlar üretildikleri malzeme sayesinde uzun yıllar kullanıma uygundur.

 Elektrik kesintisi anında otomatik olarak duran ve aynı şekilde çalışmasını engelleyici eşya durumunda yine otomatik olarak duran panjurlar son derece güvenli bir şekilde çalışır. Motor gücüne göre hızlı ve yavaş çalışabilen bu ürün sizin isteğinize bağlı ayarlanabilmektedir. Dış görünümü mükemmel hale dönüştürmesinin en önemli nedeni bina dış dekorasyonuna uygun renklerde sağlanabilmesidir. Otomatik panjurlar son dönemde hem güvenlik, hem estetik açıdan tercih edilmektedir. İçeriden müdahale ile açılabilen bu sistemi özellikle evde olmadığınız zamanlarda güvenlik açısından kapalı tutarak cam kırarak veya kilit açarak içeri girme eğilimlerini engelleyebilirsiniz. Huzurunuzu her daim sağlamak için kullanacağınız panjur sistemini kışın yakıt tasarrufu, yazın klima ile harcadığınız enerji tasarrufu için tercih edebilirsiniz. Otomatik panjurların diğer bir avantajı ise her türlü boyutta tasarlanabilmesidir. İsterseniz tek parça isterseniz iki veya daha fazla parça şeklinde imal ettirebilirsiniz. Motor sistemleri ve panjur sarma sistemleri sıva üstü ve sıva altı olarak tercih edilebilmektedir.

Sevdikleriniz ile huzurlu bir ev istiyor ve bu konuda pencereleriniz için kalıcı bir çözüm arıyor iseniz tercihinizi lalapaşa otomatik panjur dan yana kullanabilirsiniz. Özellikle yazlıklar ve dağ evleri gibi sürekli kullanımı olmayan mekanlarda üstün güvenlik sağlayacaktır. Zorlu hava şartlarına olan uyumu ve yıllara meydan okuyan malzemesi sayesinde uzun ömürlü kullanım için özel olarak tasarlanmaktadır. Seçeceğiniz panjur çeşidinde ışığın içeri girmesini istiyor iseniz delikli modelleri tercih edebileceğiniz gibi, tam ışık sızmaz bir panjur istiyor iseniz aralıksız modelleri tercih edebilirsiniz.

Lalapaşa Panjur Firmaları

Lalapaşa Panjur Fiyatları