Kırklareli Panjur

Kırklareli Panjur

Kırklareli Panjur Sistemleri

Motorlu panjurlarda opsiyonel olarak Askı kilit (motora bağlı gizli kilit sistemi ) uygulanabilir ve bu kilit sayesinde normalde güvenli ve açılmaz motorlu panjurlarınız extra güvenlik kazanır. 

Motorlu panjurlarımızda kullandığımız tüp motorlarımız 5 ( beş ) yıl süre ile garantilidir. panjur motorları 220V/50 Hz monofazedir.Tüp motorlar sessiz çalışma özelliği ile en ideal panjur motorlarıdır. 

Motorlu panjur sistemlerimizde Vario Touch kontrol ünitesi kullanılarak panjurlarınızın aynı anda tek tek ya da gruplar halinde kumanda edilmesi sağlanır. 

Motorlu panjurlarımızda kullandığımız tp motorlarımız aşırı ısınmaya karşı otomatik termik kontrolüne sahiptir. Uzun ömürlüdür hayat boyu yağlama gerektirmez.


Motorlu panjurlarda isteğe bağlı olarak merkezi kontrol ünitesi, rüzgar, yağmur ve güneş sensörü ve U25 timer anahtar gibi ünitelerin entegrasyonu sayesinde her türlü otomasyona imkan sağlar. Motorlu panjurlarınızı her türlü buton, uzaktan kumanda, anahtarlı şalter, merkezi ya da grup kontrol üniteleri ile çalıştırabilirsiniz.

Fabrika, konut, mağaza ve garajlarda kullanılabilen Otomatik Panjur ve Kepenk Sistemleri ekonomik, akılcı, emniyetli ve estetik çözümler sunmaktadır.

Otomatik kapı ve panjurlarımızda kullandığımız lameller; 55mm, 75mm, 77mm, poliüretan dolgu malzemeli alüminyumdan farklı renk ve modellerde üretilmiştir.

Kırklareli Panjur Firmaları

Kırklareli Panjur Fiyatları