Gökçeada Panjur

Gökçeada Panjur

Gökçeada Panjur Sistemleri

Gökçeada panjur sistemleri ; Çeşitli yükseklik ve kalınlık seçeneklerinde bulunan yüksek kaliteli alüminyum lamellerden yapılmıştır. Çıta, paletler poliüretan köpük ile örtülmüştür. Alüminyum paletler ne kadar büyükse yalıtım daha kalın olur ve bu nedenle bir panjurun ses ve ısı yalıtımı daha iyi olur. Panjurlar aşağıya indiğinde, panjur ve otomatik panjur sistemleri arasında bir hava yastığı oluşturulur ve güçlü yalıtkan koşullandırılmış hava yastığı, iç kısmı soğutulmuş hava kaybına karşı korur. Gökçeada Otomatik Panjur Sistemleri yaz aylarında güçlü güneş ışınlarını uzak tutar ve bir hava yastığıyla birlikte ısıya karşı yapıyı yalıtır. 

Panjur Sistemleri Ses Yalıtımı Sağlar Mı?
Modern Panjur Sistemleri, ses seviyelerini 14 dB kadar azaltır ve pencerenin açıklığını ve ön cephesini yağmur ve ağır rüzgara karşı korur.

Sensörlü Panjur Sistemleri

Güneş sensörlü, rüzgar sensörlü, telefon ile uzaktan kumanda sistemlerine entegre edilebilir.
Gökçeada motorlu panjur sistemleri adı gibi tüp motor sistemi ile çalışır. tüp motorun içinde bulunan otomasyon sistemi panjurun ne kadar kalkması gerektiğini veya inmesi gerektiğini kendi otomatik algılayarak ayarlar. Düğmesine bastığınız andan itibaren ayarlanan mesafede durur.

Gökçeada Panjur Firmaları

Gökçeada Panjur Fiyatları