Gelibolu Panjur

Gelibolu Panjur

Gelibolu Panjur Sistemleri

Gelibolu Panjur Sistemleri konutlarda özellikle güneş ışığından korunmak amacıyla yaygın bir şekilde uzun yıllardır kullanılmaktadır. Panjurlar ayrıca rüzgardan, tozlardan ve gürültüden korunma sağlayan önemli yapı ekipmanları dır. Teknolojinin gelişmesiyle hantal cırt cırt ses çıkartan panjur sistemleri zamanla otomatik ve kumandalı fonksiyonel sistemlere dönüşmüştür. Bununla beraber özellikle metal sektörünün muazzam gelişmesiyle panjur malzemeleri artık daha dekoratif ve uzun ömürlüdür. Bu gelişmeler neticesinde panjur sistemleri konutlarımız için vazgeçilmez mimari detaylardır. Gelibolu Panjur sistemleri konutlar için ayrıca güvenliğin sağlanması açısından da önemli bir fonksiyona sahiptir.

Neden Gelibolu Otomatik Panjur Seçmeliyim ?

Pek çok yapıların vazgeçilmez yalıtım ve güvenlik malzemesi olan Gelibolu panjur sistemleri, her sektörde olduğu gibi otomasyon ile tanışması ile birlikte yepyeni bir döneme girdi.
Tam Otomatik Panjur Sistemleri ve yarı otomatik panjur sistemleri olarak imal edilen bu ürünler, bir kumanda yardımı ile yada önceden süre ayarlama özellikleri ile zamanı geldiğinde hiçbir müdahale gerektirmeden kendiliğinden açılıp kapanan özelliklere kavuşturulmuştur.

Gelibolu Panjur Firmaları

Gelibolu Panjur Fiyatları