Edirne Panjur

Edirne Panjur

Edirne Panjur Sistemleri


Edirne panjur sistemleri , çeşitli yükseklik ve kalınlık seçeneklerinde bulunan yüksek kaliteli alüminyum lamellerden yapılmıştır. Çıta, paletler poliüretan köpük ile örtülmüştür. Alüminyum paletler ne kadar büyükse yalıtım daha kalın olur ve bu nedenle bir panjurun ses ve ısı yalıtımı daha iyi olur. Panjurlar aşağıya indiğinde, panjur ve otomatik panjur perdesi arasında bir hava yastığı oluşturulur ve güçlü yalıtkan koşullandırılmış hava yastığı, iç kısmı soğutulmuş hava kaybına karşı korur. Edirne Otomatik Panjur Sistemleri yaz aylarında güçlü güneş ışınlarını uzak tutar ve bir hava yastığıyla birlikte ısıya karşı yapıyı yalıtır. Bir binada panjurların kurulması, ısıtma mevsiminde enerji tüketiminin% 30'a kadar azalmasına yardımcı olur ve yaz aylarında evin içindeki sıcaklığı yaklaşık 10 ° C azaltabilirsiniz.

Panjur düşürerek veya kaldırarak odaya giren hava ve ışık miktarını kontrol edebilirsiniz. Delikli Yapıdaki Otomatik Panjur Sistemleri, panjur aşağı çekildiğinde odanın havalandırılmasını sağlar.
 

Ses yalıtımı ve hava koşullarına karşı dayanıklılık
Modern Panjur Sistemleri, ses seviyelerini 14 dB kadar azaltır ve pencerenin açıklığını ve ön cephesini yağmur ve ağır rüzgara karşı korur.

Soğuğa, güneşe, gürültüye ve meraklı gözlere karşı koruma

Edirne Panjur Sistemlerimiz kapalı olduğunda, yüksek derecede yalıtkan bir hava yastığı oluştururlar. Bu, ısı yalıtımınızı yaklaşık% 45 oranında artırmanıza, birincil yakıtınıza% 10tasarruf etmenize ve dış sesi 14 desibel'e kadar azaltmanıza olanak tanır. Isı ve UV ışınları yaz aylarında dışarıda tutulur. Ve ne zaman istersen, meraklı gözlerden korunursun.

Edirne Panjur Firmaları

Edirne Panjur Fiyatları