Değirmenköy Panjur

Değirmenköy Panjur

Değirmenköy Panjur Sistemleri

Değirmenköy Panjur Firması olarak tüm projeleriniz için mükemmel bir uyum sağlayan Otomatik Panjur Sistemleri  Yaşadığınız alanın ısı yalıtım ihtiyacını karşılamaktadır  dış yüzeyine taşmayan panjur kutusuyla cephe bütünlüğünü bozmayan tasarımı, doğal ahşap desenli kaplama seçenekleri ile estetik görünümleri ve işlevsellikleri ile mimari ve dekoratif beklentilerinize uygun çözümler sunmaktadırlar.

Profesyonel kip kadrosu ile uzman çözümler sunan Değirmenköy panjur sistemlerini PVC monoblok ve diğer panjur sistemlerinden ayıran en önemli özelliği duvara değil pencere üzerine monta ediliyor olmalarıdır. Bu sebeple, PVC monoblok panjurlar mevcut pvc pencere üzerine uygulanamaz. Pvc Pencerenin montajı yapılırken panjur, pencere üzerine takılır ve pencere ile birlikte monte edilir. Bu nedenle monoblok adını almışlardır.

PVC Panjur Modelleri ve Özellikleri

Tüm  pencere ve kapı sistem serileri ile uyumludurlar. – Tek parça olarak, 200 cm genişliğe, 23’lük kutu ile 250 cm yüksekliğe; 19’luk kutu ile 220 cm. yüksekliğe kadar ulaşan ölçüleriyle tüm kapı ve pencere sistemlerinde kolaylıkla kullanılabilirler.
23.5 cm’lik (235 mm) ve 19 cm.’lik kutu ölçüsü ile farklı yükseklikteki birçok pencere ve kapı sistemlerine uygulanabilirler.
35 mm ve 52 mm’lik iki farklı lamel profil ölçüsü ile sarma boyu fazladır ve dekoratif olarak farklı görünümlere sahiptir.
Orta kayıt ray profili sayesinde ikili veya daha fazla bölmeli panjur sistemi oluşturmak mümkündür.
Açılabilen panjur kutu kapağı sayesinde, montaj sonrası kullanım sırasında dahi bakım ve temizlik olanağı mümkündür.
23’lük panjurda kutu içi stor sineklik seçeneği bulunmaktadır. 19’luk panjurda ise kaset sistemi vardır. Müdahale gerektiğinde kolaylıkla sökülebilir ve takılabilir.
Panjur kutu içi yalıtım özelliği sayesinde kullanıldığı mekanlarda mükemmel bir ısı yalıtımı sağlar.
Üretiminde pvc pencere profil formülü kullanıldığı için zorlu doğal koşullara ve güneş ışınlarına karşı dayanım performansı mükemmeldir.
Panjur Sistemleri, tüm parçaları tarafımızca üretildiği için entegredir ve mükemmel çalışır.
Uzaktan kumandalı ve manuel olarak kullanılabilirler.
Doğal ahşap desenli laminasyon kaplama seçenekleri ve farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.
Kaliteli ürünlerimizi uygun fiyatlara sahip olun bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz.

Değirmenköy Panjur Firmaları

Değirmenköy Panjur Fiyatları