Çanakkale Panjur

Çanakkale Panjur

Çanakkale Panjur Sistemleri

Çelik kepenk üretici firması olarak Çanakkale ve tüm Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz. Çelik kepenk Çanakkale atölye ve üretim sistemi olarak birkaç firma mevcuttur. Halen çelik kepenk sistemleri olarak en gelişmiş çelik kepenk üretim tesisi Amnkara'da firmamıza aittir. Siz de firmamızı ve fabrikamızı ziyaret ederek bu konuda ne denli gelişmiş bir firma olduğumuzu inceleyebilirsiniz.

Otomatik panjur sistemleri üretici firması olarak Türkiye genelinde pek çok projeyi tamamlamış olan firmamız; zamanında teslim ettiği, kaliteli malzemeler kullanılan ve kaliteli işçilik ile montajı tamamlanan hizmetler sunmaktadır.

Otomatik Panjur Sistemleri; fotoselli kapılar, yana kayar kapılar, garaj kapıları, bahçe kapıları, endüstriyel seksiyonel kapılar gibi pek çok amaca hitap eden ürünlerin genel anlamıdır. Kısaca elektrik ile çalışan ve uzaktan kumanda veya hareket sensörü (radar) ile hareket ettirilen kapı sistemlerine denilmektedir. Firmamız Ankara merkezli yerleşkesinde bu ürünlerin üretimi, geliştirilmesi, montajı ve servisi hususlarında profesyonel hizmet vermektedir.

Otomatik panjur sistemleri ise elektrikli motorlar ve uzaktan kumandalar ile kontrol edilen güvenlik sistemleri (alüminyum kepenk, çelik kepenk, panjur vs.) sistemlerdir.

Firmamız ayrıca otopark sistemleri ile ilgili olarak bariyer sistemleri gibi gelişmiş güvenlik kontrol sistemleri ile tüm binalar için yangın kapıları üretmektedir.

Siz de firmamızı tercih ederek ayrıcalıklı kişilerden olun...

Çanakkale Panjur Firmaları

Çanakkale Panjur Fiyatları