Bayramiç Panjur

Bayramiç Panjur

Bayramiç Panjur Sistemleri

Otomatik Panjur Sistemlerinde bulunan profil ve kanal sistemleri izolasyonda son sistemi sizlerin kullanımına sunar.  Motor otomasyon sistemleri ile entegre bir şekilde çalışmak için tasarlanmış olan Otomatik Panjur Sistemi, rüzgar, yağmur, güneş sensörü, merkezi kilit ünitesi ve U25 timer anahtar gibi ünitelerin desteği ile her türlü otomasyona uygun biçimde çalışır. Motorlu panjurlarınızı her türlü buton, uzaktan kumanda, anahtarlı şalter, merkezi ya da grup kontrol üniteleri ile çalıştırabilirsiniz. 

Motorlu Panjur Sistemleri

Motorlu panjur sistemlerinde pencere yüksekliğine bağlı olarak panjurun oluşturduğu rulo, farklı ebatlardaki orijinal alüminyum kutuya sarılabildiği gibi, PVC mono blok kutu veya mimari detaya gizlenmesiyle de uygulanabilmektedir. Otomatik panjur sistemi sayesinde her pencereyi ayrı ayrı kontrol etmek yerine uzaktan kumanda sayesinde kolaylıkla takibini sağlama imkanı sunulmaktadır. Firmamız tarafından sunulan otomatik panjur hizmetinde panjurlar bir komutunuzla aynı anda kapanarak sizlere zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Bayramiç Panjur olarak siz müşterilerimize hizmet vermek en büyük hedefimizdir.

Aynı dönemde atölyemizde Otomatik Panjur Sistemleri , Panjur, Alüminyum Doğrama ve Sineklik sistemleri, Duşa Kabin imalatı yaparak doğrudan üreticiden tüketiciye hizmet vermektedir.

Yılların birikimiyle tecrübemiz ile sizlere daha çok noktadan hizmet vermeye devam etmekte ve fabrikamızda üretimimizi sürdürmekteyiz.

Kaliteli işçilik, karşılıklı saygı ve güven ile daha nice yıllarda hizmet vermeye devam edeceğiz.

Bayramiç Panjur Firmaları

Bayramiç Panjur Fiyatları