Arnavutköy Panjur

Arnavutköy Panjur

Arnavutköy Panjur Sistemleri

Arnavutköy panjur sistemleri ile günümüzde her yerde kullanılan otomatik yapıda sistemlerdir. Binanın ısı yalıtımını sağlayan bu sistemler aynı zamanda dışarıdan gelen seslerinde azalmasında yardımcı olur.

Binanızı soğuklarda sıcak havadan soğuklarda ise soğuk havadan koruyan motorlu panjur sistemleri diğer tüm kötü hava koşullarından da korur. Estetik bir görünüm sağlayan panjurların kahverengi, gri ve beyaz seçenekleri mevcuttur.Bakımı ve temizliği de kolay olan motorlu panjurlar ayrıca hırsızlara karşı da caydırıcıdır. Motorlu panjurlar, elektriğin kesilmesi durumunda fren sistemi ile birlikte sorunsuz olarak çalışır ve herhangi bir sıkıntı çıkartmaz.

Arnavutköy panjur’lar tarafından üretilmekte olan sistemlerimiz müşterilerimize montajlanmaktadır. Yılların verdiği deneyim ile birlikte kaliteli bir motorlu panjurlar üretilmektedir. Müstakil evlerde, apartmanlarda ve villalarda arabanızı kötü hava koşullarından ve insanlardan daha korunaklı hale getirir. Isı yalıtımı da yaparak garaj yerlerini sıcaktan ve soğuktan koruyarak aracınızı ve ortamı belli bir sıcaklıkta tutar.

Araç giriş çıkışını daha korunaklı hale getiren bu Otomatik Sistemlere butonla da giriş yapılabilir. Elektrik kesintilerine karşıda manuel kullanım ile kontrol edilebildiği gibi güç kaynağı ile de devreye girerler. Malzeme kalitesi üst düzeyde olan otomatik panjur sistemlerimiz uzun yıllar dayanıklılığını korumaktadır.
Arnavutköy panjur sistemleri istediğiniz dekoratif seçeneklerle yapabiliyoruz. Yaptığımız kapıların içerisine toz, pislik, yağmur, dolu, kar, hatta hava bile giremez.

Arnavutköy Panjur Firmaları

Arnavutköy Panjur Fiyatları